2016-12-01 16:00:00

Lusin® Protect G31F

Firma Chem-Trend wprowadziła do sprzedaży nowy środek Lusin® Protect G31F. Jest to wysokiej jakości środek antykorozyjny, chroniący powierzchnię metalu. Opracowany specjalnie do stosowania wprzemyśle opakowaniowym oraz do produktów, w których możliwy jest kontakt z żywnością.

Produkt ten tworzy suchy film, który posiada wiele zalet w porównaniu z typowym zabezpieczeniem
przed korozją na bazie olejowej. Dodatkowo nie spływa z powierzchni formy, nie wnika w szczeliny wypychaczy. Dzieki temu może być łatwo usuniety z powierzchni formy przez zwyczajny proces formowania cześci. Pozwala to na oszczędność czasu i pracy. W przeciwieństwie do preparatów na
bazie oleju nie tworzą sie typowe tłuste ślady na przejrzystych i optycznych częściach.

Lusin® Protect G31F posiada certyfikat NSF® kategorii H1, oraz jest zgodny z FDA 21 CFR §178.357.

Nowo opracowana receptura zabezpieczająca funkcjonuje w nowatorski sposób, aby zapobiegać powstawaniu rdzy na częściach metalowych zarówno w krótkim i długim okresie. Produkt może być również stosowany jako środek smarujący, zapewniając dodatkowe korzyści.

 

Preparat ten jest doskonałym uzupełnieniem już wcześniej oferowanych srodków z dopuszczeniami
NSF:
Lusin® Clean L52F - odtłuszczacz,
Lusin® Clean L21F oraz L101F - silne rozpuszczalniki do odłożen polimerów,
Lusin® Protect O45F - olejowy środek zabezpieczajacy przed korozją,
Lusin® Alro - środki antyadhezyjne silikonowe O153S oraz bezsilikonowe OL202F.


W ofercie firmy Chem-Trend znajdują się także granulaty czyszczące Lusin® Clean do zmian kolorów oraz przejść pomiędzy tworzywami. Wszystkie środki bez dodatków ściernych są bezpieczne dla systemów gorącokanałowych. Większość granulatów posiada dopuszczenia NSF lub FDA.