Drodzy klienci, to dziś jest ten dzień!

2013-10-28 12:30:00

Drodzy klienci, to dziś jest ten dzień! Uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony internetowej. Wzbogaciliśmy ją o nowe funkcje między innymi została dopasowana do obsługi na urządzeniach mobilnych oraz zaktualizowano dane kontaktowe. Jesteśmy w trakcie przenoszenia kartoteki produktów do wyszukiwarki. Póki co dostępne są tylko podstawowe kategorie i ogólne grupy produktowe. W najbliższych dniach będziemy porządkować i rozwijać kartotekę gatunków także o nowe materiały. Zapraszamy do przeglądania naszego serwisu.

 

Pragniemy poinformować, że nasz partner, dostawca elastomerów termoplastycznych TPE firma CTS TCT-Polska przystąpiła do koncernu Mitsubishi Chemical Corporation

2013-10-16 12:30:00

Pragniemy poinformować, że nasz partner, dostawca elastomerów termoplastycznych TPE firma CTS TCT-Polska przystąpiła do koncernu Mitsubishi Chemical Corporation i stała się częścią firmy Mitsubishi Chemical Performance Polymers Europe. W związku z tym nowa nazwa firmy to MCPP Poland Sp. z o.o. Nazwy gatunków, receptury oraz parametry materiałów pozostają bez zmian. Jeśli wystąpią jakiekolwiek modyfikacje mające wpływ na obsługę naszych klientów poinformujemy o tym z wyprzedzeniem.