Cykl prezentacji technicznych oragnizowanych przez producenta tworzyw firmę SABIC. Tematyka przezentacji to zagadnienia z zakresu przetwórstwa tworzyw termoplastycznych, nowych produktów, zmian w normach dla różnych gałęzi przemysłu oraz metody usuwania błędów wyrobów. Dodatkowo mogą Państwo spotkać także tematy z zakresu nowych aplikacji tworzyw, zamiany metalu tworzywem, trendów i nowości w segmentach rynku (np. oświetlenia LED, transportu, elektrotechniki, itd.) i materiałów spełniających te wymagania. Zawsze otrzymujecie Państwo propozycje tworzyw oraz metodykę przetwórstwa dla poruszanych zagadnień.

 

Seminarium jest całkowicie bezpłatne i wymaga jedynie komputera i dostępu do internetu. Czas trwania każdej przezentacji to około jedna godzina w trakcie której uczestnicy obserwują na ekranie swoich komputerów slajdy prowadzącego oraz poprzez głośniki lub słuchawki mogą wysłuchać komentarzy prezentera.

 

Aby przystąpić do udziału w interesującym nas temacie prezentacji należy zarejestrować się na stronie. Rejestracja jest całkowicie bezpłata, wymaga jedynie podania nazwy firmy, Imienia, Nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu otrzymacie Państwo e-mail z przypomniem o zbliżającym się terminie prezentacji i instrukcją logowania. 10 Minut przed planowanym terminem należy zalogować się do internetowego panelu przezentacji korzystając z hiperłącza podanego w wiadomości przypominającej.

 

Podczas przezentacji można zgłaszać pytania do asystentów poprzez panel Q&A wpisując zapytanie z klawiatury lub zwrócić się bezpośrednio do prezentera używając mikrofonu. W trakcie prezentacji na ekranie pojawia się ankieta do wypełnienia dotycząca prezentacji. Na koniec możecie Państwo wysłać ocenę oraz swoje sugestie.

 

Dodatkowo kilka dni po prezentacji otrzyamcie Państwo plik pdf z prezentacją oraz hiperłącze do strony gdzie można pobrać nagrany głos prezentera.

 

Bezpośrednie przekierowanie do harmonogramu prezentacji

 

 

Harmonogram prezetacji